Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne

Eventy tematyczne lub kostiumowe to świetna integracja grupy i dobra zabawa.

Gry miejskie i zwiedzanie z fabułą to imprezy, gdzie trójwymiarową „planszą”  lub “sceną” dla uczestników jest przestrzeń miejska, zabytkowe centrum, park przyrodniczy.  Nasze imprezy tematyczne opierają się o malownicze kostiumy, dekoracje i atrakcje, dlatego angażują emocje uczestników. Eventy fabularne są opłacalną inwestycją w rozwój zespołu. Dlatego, że zespół – po wspólnym, nietypowym doświadczeniu – staje się bardziej zintegrowany i lepiej zmotywowany do podejmowania wyzwań. Emocje powstające podczas kostiumowej gry miejskiej rozładowują napięcie, odświeżają relacje i pozwalają zidentyfikować bariery komunikacyjne. Ponieważ gry i inscenizacje mają formę zabawy, nie męczą uczestników jak standardowe  szkolenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na gry miejskie i zwiedzanie z fabułą. Projektujemy każdy event tematyczny na zamówienie, ale mamy też gotowe, sprawdzone tematy:

  • ŚLEPY MAKS

    Odkryjcie tajemnice przedwojennego półświatka albo pomóżcie szefowi dintojry odnaleźć zdradzieckiego rywala.

  • STEAMPUNK

Ponieważ steampunk to świat, w którym postęp zatrzymał się na epoce węgla i pary, dlatego gracze muszą zmienić  losy świata w walce o nową rewolucję.

  • JARMARK ŚREDNIOWIECZNY

    Tylko mieszkańcy podzamcza pomogą Wam odkryć mroczne sekrety feudalnego możnowładcy, dzięki którym ocalicie swój żywot.

  • MOULIN ROUGE

    Kawiarnie paryskiej bohemy i urokliwe tancerki – oto świat, w którym   trzeba  odnaleźć zaginione dzieła wczoraj niedocenianego, dziś rozchwytywanego mistrza malarstwa.

Zaufali nam

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów