Gra miejska i kompetencyjne gry warsztatowe - autorski team building

Na potrzeby eventów stworzyliśmy grę miejską pt. „Ślepy Maks”, grę planszowo-karcianą w klimacie z czasów prohibicji, a także zabawę pod tytułem „Twierdza Szyfrów”, polegającą na  otwieraniu specjalnych skrzyneczek kryjących klucze do rozwiązania kolejnych łamigłówek. Są to atrakcje dla ludzi lubiących gangsterskie historie, kryminalne wątki, rozwiązywanie szyfrów i teorii spiskowych. Zabawy te doskonale funkcjonują jako programy team buildingu dla zespołów pracowniczych.

Fabuła Ślepego Maksa przenosi graczy do Łodzi, w epokę dwudziestolecia międzywojennego. Ściślej, gra nawiązuje  do znanej postaci z łódzkiego półświatka, nazywanego przez niektórych łódzkim Alem Capone. Jego gang kontrolował przede wszystkim ubogie, wielojęzyczne Bałuty, dzielnicę o legendarnie złej sławie. Gracze wkraczają w ten pełen zamętu świat jako sojusznicy złodziei bądź podwładni nieprzejednanego komisarza policji. Historię tę rozgrywamy bowiem z dwóch różnych perspektyw, w zależności od preferencji klienta.

Tropem Ślepego Maksa podążyło do tej pory ponad tysiąc graczy, głównie uczestników imprez biznesowych i konferencji odbywających się w Łodzi.

Z kolei gra Prohibicja jest nie tylko świetną zabawą, ale również ćwiczy umiejętność negocjacji, szybkiego podejmowania taktycznych decyzji i reagowania na gwałtownie zachodząc zmiany.

Ostatnia na liście, ale nie mniej ciekawa Twierdza Szyfrów wymaga zaangażowania w pracę zespołową, dobrej komunikacji i koncentracji. Jednocześnie jest zabawą wywołującą salwy śmiechu wśród uczestników podczas bardziej lub mniej udanych prób odkrycia właściwego rozwiązania.

Jeśli interesuje Cię organizacja gry miejskiej Ślepy Maks, grupowej rozgrywki Prohibicji bądź Twierdza Szyfrów skontaktuj się z nami. Możemy też przygotować specjalnie dla Twojego zespołu oryginalny warsztat łączący zabawę i ćwiczenie konkretnych umiejętności.