Eventy pracownicze

Team building stanowi istotny element naszej oferty. Przy projektowaniu i realizacji firmowych wydarzeń  integracyjnych wykorzystujemy naturalną ludzką potrzebę zabaw, gier, nagród i społecznych kontaktów. Naszym celem jest zadbać o to, żeby każdy członek Twojej drużyny poczuł się ważnym i cenionym ogniwem w firmie.


Pracownicy a kluczowe wartości i wizerunek Twojego biznesu

Zespół to podstawa sukcesu i pierwszy ambasador firmowej marki. Buduje jej reputację. Pracownicy wiedzą, co zachodzi wewnątrz organizacji i dzielą się tą wiedzą ze światem. Dlatego właściwe relacje pracodawcy z zespołem są naprawdę ważne. Źle zmotywowana kadra, pozostająca między sobą w konflikcie, bardziej szkodzi wizerunkowi firmy niż mu pomaga. Na szczęście istnieje team building. Dobrze zaplanowany, wspiera wewnętrzną komunikację, zwiększa zaangażowanie pracowników i zrozumienie kodeksu firmowych zasad. Nagrodą jest wyższa efektywność Twojego biznesu

Team building online

Nauczyliśmy się przenosić eventy do świata Internetu. Rzadziej  podróżujemy, ale nie ma sprawnego funkcjonowania bez spotkań, chociażby wirtualnych. Dlaczego warto zainwestować w integrację online z udziałem pracowników zdalnych? Po pierwsze utrzymywanie więzi społecznych jest niezbędne dla dobrego samopoczucia większości z nas. Po drugie pielęgnacja dobrych kontaktów między pracownikami poprawia ich motywację. W końcu świadomość, że pracujący z domu nie oznacza wykluczony z zespołu, jest każdemu, kto w ten sposób realizuje swoje obowiązki, bardzo potrzebna. Jeśli chcesz wiedzieć jak zabrać się do organizacji spotkania integracyjnego przez Internet, skontaktuj się z nami. Podpowiemy, co robić.

Najwyższy czas działać

Zaczynamy od omówienia zakresu Twoich potrzeb. Który obszar dotyczący zespołu wymaga największej uwagi? Na tym etapie szacujemy też przybliżony budżet. Następnie przygotujemy dla Ciebie ramową propozycję, najczęściej w dwóch wariantach. Jeśli uznasz któryś z naszych pomysłów za wartościowy, stworzymy szczegółową koncepcję działań integracyjnych. Czy Twoja kadra lubi eventy tematyczne? Jeśli tak, dobierzemy odpowiedni motyw. Ekipa lubi rywalizować? Zastosujemy autorską grę. Ale najważniejszy jest cel, który chcesz osiągnąć jako pracodawca. Już dziś zaplanuj dla swoich pracowników ożywczy team building po okresie domowej izolacji.

CHCĘ WYSŁAĆ ZAPYTANIE

Wybrane realizacje

Wywodzimy się z wymagającej ogromnej kreatywności  branży eventowej. W ciągu kilkunastu lat działalności zrealizowaliśmy mnóstwo zleceń, gdzie kluczowymi aspektami były wizerunek pracodawców, relacje w zespole i motywacja grupy. Ale tworzymy też wartościowe treści marketingowe, prowadzimy działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i mecenatu kultury. Oto najciekawsze przykłady naszych realizacji: